pl

Specjalista d.s. serwisu

Poszukujemy pracownika biurowego. Do jego podstawowych obowiązków należy sprzedaż usług serwisowych, organizacja pracy serwisantów i współpraca z naszymi klientami. Oferujemy stałe zatrudnienie na pełen etat na czas nieokreślony.

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż usług serwisowych
  • obsługa zgłoszeń od klientów
  • koordynacja prac serwisantów
  • dbanie o terminowość wykonywania prac u naszych klientów
  • przygotowanie ofert i dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • umiejętności organizacyjne (ustalanie priorytetów, praca w zespole, zarządzanie czasem)
  • komunikatywność, kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w siedzibie spółki
  • miłą i koleżeńską atmosferę w pracy
  • dofinansowanie karnetów na siłownię, szkoleń itp.

Prosimy o nadsyłanie aplikacji ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Dz. U. nr 133, poz. 833; na adres: rekrutacja@record.pl

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Loading...